Proszki do prania

Ciesz się pięknym zapachem i doskonałą czystością prania bez żadnych plam! Proszek do prania Ariel, Lovela lub Persil skutecznie rozwiąże problem nawet najbardziej opornych plam, w niższej cenie niż żel czy kapsułki do prania!

Który proszek do prania wybrać?

Wybór zależy od koloru prania:

  • Proszek do białego często zawiera środki wybielające, które rozjaśniają bieliznę i usuwają nawet uporczywe plamy.
  • Do ciemniejszej odzieży wybierz proszek do koloru, który sprawi, że kolory pozostaną intensywne nawet po wielu praniach.

Proszek do prania dla dzieci

Dzięki swojej sile proszki do prania poradzą sobie nawet z najbardziej opornymi plamami na dziecięcych ubraniach. Aby chronić delikatną skórę dziecka przed podrażnieniami, wybierz proszek do prania do skóry wrażliwej.

Co sprawdzi się najlepiej przy praniu ubrań sportowych?

Warto zwrócić uwagę na rodzaj detergentu przy praniu odzieży sportowej. Stosuj proszek do prania odzieży sportowej, który nie naruszy warstwy funkcyjnej i membrany, które stanowią ważny element odzieży do biegania czy na rower.

Jak dozować proszek do prania?

Wsyp proszek bezpośrednio do dozownika w pralce. Jego ilość zależy od stopnia zabrudzenia odzieży i twardości wody. Ilość proszku odmierz przy pomocy miarki, która pozwoli Ci dopasować idealną dawkę do każdego prania.

Czy Twój proszek do prania pozostawia na odzieży białe przebarwienia? Wypróbuj żel do prania lub praktyczne kapsułki do prania i odkryj najlepszy sposób na czyste i pachnące ubrania! Aby zapewnić praniu miękkość i piękny zapach, do zakupów dodaj również płyn zmiękczający!