Prada Amber żel pod prysznic dla kobiet

Prada Amber żel pod prysznic dla kobiet
Prada Amber żel pod prysznic dla kobiet
200 ml
167,90

83,95 / 100 ml, w tym VAT
Kod: PRA0041 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod 4top i zyskaj 20% zniżki na całą linię produktów Prada.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 26.04.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 26.04.2021

Opis Prada Amber
Skład

Zapach inspirowany starodawną sztuką, napełniającą przyszłość. Jest to połączenie przeszłości, teraźniejszości oraz istniejących możliwości. Niezwykle tajemniczy i pociągający.

Ważna uwaga

Tylko dla dorosłych.

Cały tekst

Skład

Konsystencja
żel

O marce Prada

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.

Recenzje Prada Amber