Skip to main content

PradaLuna Rossa Ocean zestaw upominkowy dla mężczyzn

Prada Luna Rossa Ocean zestaw upominkowy dla mężczyzn
Prada Luna Rossa Ocean zestaw upominkowy dla mężczyzn
zestaw upominkowy dla mężczyzn

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: PRA02993

Luna Rossa Ocean woda toaletowa 100 ml + miniatura woda toaletowa 10 ml

Luksusowy zapach to zawsze właściwy wybór dla tych, którzy pragną podarować prawdziwe szczęście, a zestaw perfum męskich Prada Luna Rossa Ocean w pięknym opakowaniu to radość ukryta w wielu flakonikach. Postaw na czar idealnie dopasowanego zestawu i miej pewność, że wybrałeś doskonały prezent.

Właściwości:

  • wysokiej jakości wykonanie
  • sprawi radość każdemu mężczyźnie
  • zawiera pełny rozmiar zapachu i jego miniaturę

Zawartość zestawu:

  • Luna Rossa Ocean woda toaletowa 100 ml
  • miniatura woda toaletowa 10 ml

Skład

Grupy zapachów
aromatyczne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.