Prada Candy L'Eau

woda toaletowa dla kobiet 50 ml

5×
Prada Candy L'Eau woda toaletowa dla kobiet 50 ml
50 ml

Kod: PRA0173 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Prada Candy L'Eau
50 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Prada Candy L'Eau

Woda toaletowa Prada Candy L'Eau stanowi wyraz optymizmu i absolutnego szczęścia. Ty też otul się w zapach, który zapewni Ci wspaniały nastrój przez cały dzień!

  • słodko owocowy zapach
  • dla optymistki
  • do używania na co dzień, ale też na specjalne okazje

Skład

Głowa
cytrusy
Serce
groszek wiosenny
Podstawa
benzoina, karmel, piżmo
Grupy zapachów
orientalne

O marce Prada

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.

Ocena Prada Candy L'Eau

Dodać nową opinię

5.0
5 ocena
4
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne