Przejdź do głównej zawartości

POZNAJ POGROMCĘ TRĄDZIKU!

Chcesz czuć się dobrze w zdrowej skórze? ESPADA pozwoli Ci na nowy początek z czystym kontem! To skuteczne urządzenie przypominające miecz świetlny zapewnia efekt pięknie czystej i gładkiej skóry. ESPADA wykorzystuje podwójną technologię LED-Pulse, zapewniającą wzmocnioną moc leczniczą. Urządzenie wykonano z antybakteryjnego silikonu i wyposażono w inteligentny czujnik skóry, dzięki któremu zastosowanie profesjonalnego niebieskiego światła LED do walki z trądzikiem jest całkowicie bezpieczne.

 

Podwójna moc precyzyjnego laserowego niebieskiego światła LED i pulsacji T-Sonic™ zabija bakterie odpowiedzialne za trądzik głęboko w skórze, minimalizuje obecne zmiany trądzikowe lub ślady po nich, redukuje niedoskonałości i stany zapalne oraz reguluje wydzielanie sebum. Wystarczy oczyścić skórę, włączyć urządzenie ESPADA, a potem już tylko NAMIERZYĆ, WYLECZYĆ I ZREDUKOWAĆ wszelkie niedoskonałości!

cały tekst ukryć tekst

SPOSÓB UŻYCIA

1. PRZYGOTUJ SIĘ Usuń ze skóry wszelkie zanieczyszczenia i makijaż. Niebieskie światło ESPADA działa najlepiej na oczyszczonej, suchej skórze.

2. NAMIERZ Aktywuj urządzenie pojedynczym naciśnięciem środkowego przycisku i skieruj czerwone światło na zmiany trądzikowe. 

3. WYLECZ Delikatnie przyłóż urządzenie do zmian trądzikowych i przytrzymaj przez 30 sekund. Urządzenie powiadomi Cię impulsami o zakończeniu zabiegu.

4. PONÓW Po 30 sekundach przejdź do kolejnego problematycznego obszaru twarzy, który wymaga zabiegu i powtórz cały proces.

OSTATNI KROK KU IDEALNEJ SKÓRZE

Odkryj piękno czystej, złagodzonej i jędrnej skóry dzięki żelowi ESPADA™ BHA+PHA Blemish Solution!

Ten skoncentrowany, lekki żel zawiera silnie działający 2% kwas salicylowy i oczar, które delikatnie złuszczają i odblokowują pory, niacynamid i olejek z drzewa herbacianego, które szybko minimalizują wypryski i redukują uporczywe niedoskonałości, zmiany zapalne i zaczerwienienia oraz połączenie pantenolu i kwasu laktobionowego, które łagodzą i nawilżają skórę, zapewniając jej nieskazitelny, promienny wygląd.

JESZCZE WIĘKSZA SKUTECZNOŚĆ W WALCE Z TRĄDZIKIEM!

BHA+PHA Blemish Solution to część kolekcji ESPADA™ i może być również stosowany jako preparat do szybkiej redukcji powierzchniowych wyprysków.

Można go połączyć z urządzeniem zwalczającym trądzik ESPADA™ z niebieskim światłem LED, by celować w zmiany trądzikowe, zanim te pojawią się na powierzchni skóry. Dzięki podwójnej mocy skierowanej na poszczególne niedoskonałości, Twoja walka z trądzikiem będzie skuteczna jak nigdy dotąd.