PMD BeautyReplacement Discs Coarse nakładki wymienne do oczyszczania skóry

PMD Beauty Replacement Discs Coarse nakładki wymienne do oczyszczania skóry
PMD Beauty Replacement Discs Coarse nakładki wymienne do oczyszczania skóry
95,55

1 w magazynie | 95,55 / 1 szt., w tym VAT | Kod: PMD06580

Small (face) nakładki wymienne do oczyszczania skóry 4 szt. + Large (body) nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt. + Filter

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 18.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 18.01.2022

Produkt PMD Beauty Replacement Discs zadba o to, aby Twoja cera była jeszcze piękniejsza.

Zawartość zestawu:

  • Small (face) nakładki wymienne do oczyszczania skóry 4 szt.
  • Large (body) nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt.
  • Filter

Właściwości:

  • usuwa nadmiar sebum ze skóry
  • pozostawia skórę delikatną i matową

Sposób użycia:
Używaj zgodnie z załączoną instrukcją.

Amerykańska marka PMD Beauty oferuje inteligentne urządzenia do oczyszczania skóry, dzięki którym możesz cieszyć się skutecznością mikrodermabrazji w zaciszu swojego domu. A wszystko to z łatwością i bezpiecznie.

Mottem PMD Beauty jest wyrażające pewność siebie hasło #BrilliantConfidence. Dla marki najważniejsze jest zadowolenie klientów. Jak powtarza Sam Alexander, generalny dyrektor PMD Beauty – “Wierzymy, że nasza marka może pomóc każdemu pokochać siebie takim, jakim jest”. Ponieważ każdy, kto jest zadowolony ze stanu swojej skóry, będzie czuł się komfortowo każdego dnia. Zespół ekspertów PMD Beauty opracował pierwsze podręczne urządzenie do mikrodermabrazji (mechanicznego usuwania obumarłych komórek skóry) do użytku domowego. Jego opatentowany, wirujący dysk oraz system próżniowego odsysania stanowią rewolucję w domowej pielęgnacji skóry.

Ogromną popularnością cieszy się urządzenie do mikrodermabrazji z technologią próżniową PMD Beauty Microderm Classic, które świetnie radzi sobie z drobnymi niedoskonałościami, zapewniając skórze idealną czystość i gładkość. Klientki na całym świecie kochają również wyjątkowe urządzenie do powiększania ust PMD Beauty Kiss z pierwszą tego rodzaju, opatentowaną technologią pulsującej próżni, która pozwala zahamować proces starzenia się ust.