Płyn nabłyszczający do zmywarki

Ciesz się doskonale umytymi i lśniącymi naczyniami bez plam i smug! Nabłyszczacz do zmywarki w połączeniu z wysokiej jakości środkiem do mycia naczyń w zmywarce usuwa wszelkie zabrudzenia i osady z talerzy, filiżanek i szklanek.

Najlepsze nabłyszczacze przyspieszają proces suszenia naczyń w zmywarce, a tym samym chronią je przed plamami po wysychającej wodzie i osadami z kamienia. Dodatkowo płyn dodaje naczyniom, zwłaszcza szklanym, pięknego blasku.

Dawkowanie nabłyszczacza do zmywarek

Aby uzyskiwać najlepsze rezultaty i zapewnić efekt czystych naczyń, pamiętaj o prawidłowym uzupełnianiu nabłyszczacza w zmywarce. Często ona sama informuje Cię o potrzebie uzupełnienia płynu. Szczególnie ważne jest pierwsze ustawienie zmywarki, warto wtedy tak dobrać intensywność dozowania płynu nabłyszczającego, aby umyte naczynia były suche. Postępuj zgodnie z instrukcją obsługi zmywarki, aby osiągnąć maksymalne efekty.

Wybieraj spośród szerokiej oferty nabłyszczaczy marek Finish czy Somat na notino.pl i ciesz się blaskiem idealnie umytych naczyń.