Płyn do prania

Żel do prania delikatnie i skutecznie usunie z odzieży wszelkie zanieczyszczenia i plamy! Postaw na sprawdzone marki środków piorących w żelu. Na notino.pl znajdziesz m.in. żele do prania Persil, Perwoll, Lenor i Ariel. Który z nich wybierzesz?

Zalety płynu do prania

  • Łatwo rozpuszcza się w wodzie. Nie pozostawia białym plam.
  • Doskonały również do prania ręcznego lub do niskich temperatur.
  • Zachowuje intensywność kolorów tkanin.
  • Możesz wybierać z szerokiej oferty specjalistycznych żeli piorących – żel do prania odzieży sportowej, płyn do prania do skóry wrażliwej czy płyn do prania dla niemowląt.

Nasza wskazówka: Jeśli pierzesz odzież, na której znajdują się oporne plamy, nalej trochę żelu nie tylko do dozownika w pralce, ale i bezpośrednio na plamy. Na najbardziej oporne plamy stosuj odplamiacz.

Żel do prania do białych, kolorowych czy czarnych tkanin?

Wybierz najlepszy żel do prania, dopasowując go koloru odzieży. Żel do prania białego zapewni białym koszulom odświeżenie koloru. Stosując żel z oznaczeniem Color, Twoja kolorowa koszulka nie straci intensywności barw. Płyn do prania czarnych tkanin sprawi natomiast, że Twoje stylowe, czarne ubrania nie wyblakną nawet po wielu praniach!

Płyn do prania dla dzieci

Kolor prania jest ważny, ale należy też zwrócić uwagę na rodzaj ubrań. Jeśli masz wrażliwą skórę albo pierzesz ubrania dla dzieci, wybierz płyn do prania dla niemowląt, który nie powoduje podrażnień skóry.

Jak dozować płyn do prania?

Ilość żelu stosowanego do prania zależy od twardości wody i intensywności zabrudzeń. Do jego odmierzenia wykorzystaj zakrętkę płynu, która idealnie sprawdza się jako miarka.

Płyn do prania Cię nie przekonuje? Sięgnij po klasyczny sypki proszek do prania lub naprawdę praktyczne kapsułki do prania. Oprócz środków piorących, wybierz również pachnący płyn do płukania tkanin!