Piz Buin Mountainkrem ochronny do twarzy i balsam do ust 2w1 SPF 15

Piz Buin Mountain krem ochronny do twarzy i balsam do ust 2w1 SPF 15
Piz Buin Mountain krem ochronny do twarzy i balsam do ust 2w1 SPF 15
Zaoszczędź
48,00

Zaoszczędź 23%
20 ml
37,00

Kod: PZB0056 | W magazynie
1
InPost Paczkomaty
sobota 18.07.2020
Nasze sklepy
sobota 18.07.2020

Opis produktu Piz Buin Mountain
Właściwości

Preparat Piz Buin Mountain skutecznie ochroni także najbardziej wrażliwą skórę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.

Właściwości:

  • zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV
  • preparat jest wodoodporny
  • preparat sprawdzi się podczas słonecznej, chłodnej i wietrznej pogody

Sposób użycia:
Preparat stosuj na wrażliwe partie twarzy, które wymagają większej troski. Powtarzaj w razie potrzeby, przede wszystkim po kąpieli, w przypadku pocenia i wytarcia twarzy ręcznikiem.

Właściwości

Konsystencja
balsam
Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery
Ochronny faktor
średnia ochrona (SPF 15 – SPF 25)

O marce Piz Buin

W górach, w mieście i na plaży. Dzięki profesjonalnym kosmetykom przeciwsłonecznym Piz Buin Twoja skóra będzie niezawodnie chroniona przed promieniami UV, gdziekolwiek jesteś.

Nazwa marki pochodzi od szczytu Piz Buin, który wznosi się na wysokość 3312 m n.p.m. na austriacko-szwajcarskiej granicy. Właśnie na tę alpejską górę w roku 1938 wspinał się student chemii Franz Greiter, który podczas wyprawy doznał poparzenia słonecznego. To doświadczenie stało się impulsem do opracowania produktu kosmetycznego, który zapewniałby ochronę przed słońcem. W ten sposób w roku 1946 powstał jeden z pierwszych kremów przeciwsłonecznych Piz Buin Gletscher Creme.

Wkrótce potem Franz Greiter wszedł na rynek z produktem przeciwsłonecznym w postaci, jaką znamy obecnie. Z biegiem czasu w sprzedaży pojawiały się kolejne kosmetyki Piz Buin, odporne na działanie promieni UV, wody i inne, szkodliwe dla skóry czynniki.

Obecnie kosmetyki przeciwsłoneczne Piz Buin są jednymi z najbardziej znanych na rynku. W portfolio marki znajdziesz kremy przeciwsłoneczne, mleczka i olejki, dzięki którym możesz w pełni i bez ryzyka korzystać ze słońca, a także produkty do pielęgnacji skóry po opalaniu.

Recenzje Piz Buin Mountain