Philips Sonicare ProResults Standard HX6018/07końcówki wymienne do szczoteczki do zębów

Philips Sonicare ProResults Standard HX6018/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare ProResults Standard HX6018/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Darmowa dostawa
HX6018/07 Standard 8 szt.
156,90

19,61 / 1 szt., w tym VAT
Kod: PHI0824 | W magazynie

Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare.

1
Upominek dla Ciebie
Zyskaj bezpłatną dostawę na wszystkie zamówienia.
Dostawa kurierem DPD
czwartek 24.09.2020
Nasze sklepy
czwartek 24.09.2020

Opis produktu Philips Sonicare ProResults Standard HX6018/07

Doskonała dla osób pragnących korzystać z jakości czyszczenia Sonicare. Końcówki wymienne do szczoteczki do zębów Philips Sonicare ProResults Standard HX6018/07 sprawią, że twoje zęby będą lśnić czystością.

Szczoteczka idealnie dopasowuje się do kształtu zębów i tak umożliwia czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Również usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka. Ciesz się zawsze idealnym uśmiechem.

Właściwości:

  • w porównaniu do zwykłej szczoteczki usuwa aż 2 razy więcej płytki nazębnej
  • oczyszcza trudno dostępne miejsca, dopasowując się do kształtu zębów
  • jest delikatna dla dziąseł i zębów
  • doskonała do codziennej pielęgnacji jamy ustnej

Specyfikacja techniczna:

  • technologia soniczna – zapewnia niezwykle dokładne czyszczenie zębów
  • wymienną końcówkę można łatwo założyć i zdjąć ze szczoteczki
  • pasuje ona do wszystkich szczoteczek Philips Sonicare oprócz PowerUp Battery i Essence
  • blednący wskaźnik na niebieskim włosiu – informuje o konieczności wymiany

Sposób użycia:
Końcówki do szczoteczki sonicznej Philips zamocujesz do urządzenia za pomocą kliknięcia. Nałóż pastę do zębów na końcówkę i czyść zęby jeden po drugim, uważając, aby nie przyciskać szczoteczki zbyt mocno. Końcówki Philips Sonicare należy zawsze dokładnie spłukać po umyciu zębów.

O marce Philips

p>Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.

Recenzje Philips Sonicare ProResults Standard HX6018/07