PhilipsSonicare For Kids 7+ Standard HX6044/33 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów

1×
Philips Sonicare For Kids 7+ Standard HX6044/33 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare For Kids 7+ Standard HX6044/33 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
4 szt.
117,00

W magazynie | 29,25 / 1 szt., w tym VAT | Kod: PHI1491
1
Upominek dla Ciebie
Już teraz skorzystaj ze zniżki 10% na elektronikę z kodem cyber. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
piątek 3.12.2021
Nasze sklepy
piątek 3.12.2021

Soniczna szczoteczka do zębów firmy Philips może sprawić, że niezbyt lubiana część codziennej higieny jamy ustnej przekształci się w udaną zabawę. Wymienna końcówka do szczoteczki Philips Sonicare For Kids 7+ Standard HX6044/33 może sprawić, że ​​mycie zębów stanie się ulubionym porannym i wieczornym rytuałem. Zaletą końcówki są delikatne włókna i gumowa powłoka, zapewniające jeszcze bezpieczniejsze i przyjemniejsze mycie zębów.

Właściwości:

  • delikatne włókna zapewniają delikatne i bezpieczne czyszczenie
  • dokładnie usuwa osad nazębny z powierzchni dziecięcych zębów
  • dzięki gumowej powłoce delikatnie masuje dziąsła
  • idealna do higieny jamy ustnej małych dzieci z wciąż rosnącymi zębami
  • chroni zęby i eliminuje płytkę nazębną
  • przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia
  • łatwa w użyciu

Specyfikacja techniczna:

  • delikatne włókna z gumową powłoką
  • zaprojektowana tak, by w pełni wykorzystywać możliwości technologii sonicznej
  • kompatybilna ze wszystkimi szczoteczkami Philips Sonicare trzeciej generacji

Sposób użycia:
Nałóż zapasową końcówkę na trzon szczoteczki. Myj zęby co najmniej dwa razy dziennie. Zgodnie z zaleceniami głowicę szczoteczki należy wymieniać co około 3 miesiące.

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.