Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 soniczna szczoteczka elektryczna z szklaną ładowarką

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 soniczna szczoteczka elektryczna z szklaną ładowarką
Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 soniczna szczoteczka elektryczna z szklaną ładowarką
soniczna szczoteczka elektryczna z szklaną ładowarką

Kod: PHI0876 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare.

Opis Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04
Właściwości

Odkryj najbardziej stylową szczoteczkę do zębów. Elektryczna szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 zapewni olśniewające rezultaty podczas mycia zębów, a ponadto będzie piękną ozdobą łazienki. Dzięki 5 różnym trybom czyszczenia Twoje zęby będą całkowicie wolne od płytki nazębnej, nawet w mniej dostępnych miejscach i wzdłuż linii dziąseł. Jednocześnie dziąsła zostaną wzmocnione, a powierzchnia zębów oczyszczona z wszelkich przebarwień, zapewniając Ci wyraźnie bielszy uśmiech.

Uzupełnieniem sonicznej szczoteczki do zębów Philips DiamondClean jest luksusowe etui podróżne, które pełni jednocześnie funkcję ładowarki. W domu bez problemu naładujesz urządzenie w eleganckiej szklance.

Właściwości:

 • usuwa płytkę nazębną nawet 7 razy lepiej niż zwykła szczoteczka
 • w zaledwie tydzień pomoże Ci osiągnąć efekt nawet 2x bielszych zębów
 • oczyszcza również linie dziąseł, przestrzenie międzyzębowe i inne, trudno dostępne miejsca
 • już po 2 tygodniach przyczynia się do znacznej poprawy stanu dziąseł
 • nadaje się również do codziennej pielęgnacji w przypadku problemów z dziąsłami
 • idealnie sprawdza się przy myciu zębów z aparatem ortodontycznym, wypełnieniami, koronkami i licówkami
 • szklanka ładująca jest przeznaczona również do płukania ust

Specyfikacja techniczna:

 • nawet do 62 000 delikatnych wibracji na minutę
 • 5 trybów oczyszczania dla optymalnej higieny jamy ustnej
 • program Easy Start – stopniowo podnosi wydajność czyszczenia
 • timer Smartimer – odlicza 2 minuty niezbędne do dokładnego oczyszczenia całej jamy ustnej
 • opcja QuadPacer – zapewnia optymalny czas mycia każdego łuku zębowego
 • do 3 tygodni pracy na 1 pełnym naładowaniu akumulatora

Akcesoria:

 • 2 głowice DiamondClean Black
 • etui podróżne, ładujące akumulator szczoteczki z USB
 • szklanka ładująca

Szczegółowe instrukcje

Instrukcję obsługi znajdziesz TUTAJ

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

O marce Philips

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.

Recenzje Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04