PhilipsSonicare ProtectiveClean 4300 HX6800/35 soniczna szczoteczka elektryczna, 2 korpusy

3×
Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6800/35 soniczna szczoteczka elektryczna, 2 korpusy
Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6800/35 soniczna szczoteczka elektryczna, 2 korpusy
Black and Pink

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: PHI02208

Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare.

Upominek dla Ciebie
Zamów produkty Philips powyżej 190 zł i wybierz sobie prezent w koszyku.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Rzuć wyzwanie swojej drugiej połówce, aby razem uzyskać promienny uśmiech! Szczoteczka soniczna Philips Sonicare 4300 Protective Clean HX6800/35 została zaprojektowana w celu bardzo dokładnego, a jednocześnie wyjątkowo delikatnego mycia zębów. Dzięki wykorzystaniu technologii sonicznej szczoteczka wstrzykuje płyn do przestrzeni międzyzębowych, usuwając płytkę nazębną z prędkością 62 000 ruchów na minutę.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania, szczoteczka została wyposażona w specjalny czujnik nacisku, który ochroni Cię przed nadmiernym naciskiem podczas szczotkowania. W skład zestawu wchodzą 2 korpusy wraz z 2 główkami w kolorze czarnym i różowym. Czy już wiesz, która szczoteczka będzie Twoja?

Właściwości:

 • usuwa nawet 7 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna
 • łagodnie czyści zęby z aparatem ortodontycznym lub protezami
 • likwiduje podrażnienia wrażliwych dziąseł
 • usuwa osady nawet w trudno dostępnych miejscach
 • odlicza zalecany czas do mycia zębów – 2 minuty

Specyfikacja techniczna:

 • 1 tryb szczotkowania + 2 ustawienia intensywności
 • technologia soniczna – częstotliwość nawet 62 000 ruchów na minutę
 • czujnik siły nacisku – chroni przed nadmiernym naciskiem podczas szczotkowania
 • minutnik Smartimer – odlicza czas zalecany do czyszczenia (2 minuty)
 • minutnik QuadPacer – podpowie, gdy czas przejść do innej części
 • funkcja BrushSync – informuje o potrzebie wymiany główki na nową
 • akumulator litowo-jonowy i wskaźnik stanu naładowania
 • czas pracy 2 tygodnie na jedno naładowanie

Akcesoria:

 • 2 korpusy szczoteczki
 • 2 główki szczoteczki
 • 2 etui podróżne
 • ładowarka

Sposób użycia:
Zwilż szczoteczkę i nałóż na nią pastę do zębów. Następnie ustaw intensywność mycia i włóż ją do ust. Myj każdy ząb ze wszystkich stron. Szczoteczka zwróci Twoją uwagę sygnałem dźwiękowym, że czas przejść do następnej części jamy ustnej. Po umyciu zębów wypluj resztki pasty i przepłucz usta wodą. Po każdym użyciu dokładnie spłucz główkę szczoteczki pod bieżącą wodą.

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.