Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90szczoteczka soniczna

Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90 szczoteczka soniczna
Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90 szczoteczka soniczna
295,90

295,90 / 1 szt., w tym VAT
Kod: PHI02210 | W magazynie

Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare.

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 17.08.2020
Nasze sklepy
wtorek 18.08.2020

Opis produktu Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90
Właściwości

Mycie zębów nie musi być nudne. Soniczna, elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare 2 Series HX6212/90 w radosnych kolorach rozweseli Twój dzień podczas każdego szczotkowania. Jest idealna dla osób, które nie mają jeszcze żadnego doświadczenia z sonicznym myciem zębów – dzięki programowi Easy start, który w ciągu dwóch pierwszych tygodni stopniowo zwiększa prędkość szczotkowania, szybko przyzwyczaisz się do nowej szczoteczki.

Niezwykle długie włókna szczoteczki InterCare zadbają o dokładne usunięcie kamienia nazębnego i wyczyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Technologia soniczna, która rozprowadza bąbelki pasty do zębów wzdłuż linii dziąseł i wdmuchuje je między zęby, zwiększa efektywność szczotkowania, zapobiegając problemom z zębami i dziąsłami. Łagodne działanie wybielające przy każdym użyciu wyczaruje uśmiech na Twojej twarzy i doda Ci pewności siebie.

Właściwości:

 • soniczna elektryczna szczoteczka do zębów, odpowiednia dla początkujących (program Easy start)
 • rozprowadza pastę do przestrzeni międzyzębowych i wzdłuż linii dziąseł
 • usuwa kamień nazębny i przebarwienia powstałe od jedzenia i napojów
 • długie włókna szczoteczki pomagają jeszcze dokładniej usunąć kamień nazębny
  (w ten sposób eliminuje problemy z dziąsłami)
 • dzięki wygiętemu kształtowi łatwiej wyczyścisz trudnodostępne miejsca
 • timery SmartTimer i QuadPacer motywują do dokładniejszego szczotkowania zębów
 • odpowiednia także dla osób z aparatem na zębach

Specyfikacja techniczna:

 • do 31 000 delikatnych ruchów ścierających na minutę
 • 1 tryb szczotkowania
 • 2-minutowy SmartTimer
 • timer Quadpacer informuje o optymalnym czasie szczotkowania 4 stref jamy ustnej
 • kontrolka stanu baterii
 • bateria wystarcza na 2 tygodnie używania

W skład zestawu wchodzą także:

 • 2 główki szczoteczki
 • etui podróżne

Sposób użycia:
Na uchwyt szczoteczki nasadź główkę, nałóż ulubioną pastę do zębów i szczotkuj zęby przez 2 minuty. Szczoteczka poinformuje o czasie mycia poszczególnych stref zębów i o końcu czasu szczotkowania. Główki szczoteczki zmieniaj co 3 miesiące.

Instrukcję obsługi znajdziesz TUTAJ

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

O marce Philips

p>Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.

Recenzje Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90