Philips Pedi BCR430/00

elektroniczny pilnik do stóp

1×
Philips Pedi BCR430/00 elektroniczny pilnik do stóp
Philips Pedi BCR430/00 elektroniczny pilnik do stóp
Philips Pedi BCR430/00 elektroniczny pilnik do stóp
Philips Pedi BCR430/00 elektroniczny pilnik do stóp
Philips Pedi BCR430/00 elektroniczny pilnik do stóp
Philips Pedi BCR430/00 elektroniczny pilnik do stóp
BCR430/00
241,90

Kod: VZR8787 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
wtorek 28.05.2019
Nasze sklepy
wtorek 28.05.2019
Philips Pedi BCR430/00
BCR430/00 | 241,90

Opis kosmetyku Philips Pedi BCR430/00

Elektryczny pilnik do stóp Philips Pedi BCR430/00 łatwo, delikatnie i dokładnie usuwa zrogowacenia na stopach, pozostawiając je jedwabiście gładkie i wypielęgnowane. Poradzi sobie nawet ze stwardniałą skórą, której nie udaje się usunąć w inny sposób.

Właściwości:

  • łatwo i skutecznie usuwa zrogowacenia ze stóp
  • nadaje się do użycia na mokro i sucho na całej powierzchni stopy
  • ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort użycia

Specyfikacja techniczna:

  • pełne naładowanie w ciągu 1,5 godziny, wystarcza na 40 minut pracy bezprzewodowej
  • funkcja szybkiego ładowania przez 10 minut pozwala na przeprowadzenie jednego zabiegu
  • obrotowy dysk z naturalnego korundu
  • żywotność obrotowego dysku – do 6 miesięcy
  • 2 ustawienia prędkości obrotów
  • dołączona szczoteczka ułatwia czyszczenie

Jak stosować:
Włącz urządzenie i lekko przesuwaj po skórze do przodu i do tyłu. Nie dociskaj zbyt mocno. Do pielęgnacji większej powierzchni używaj całej powierzchni tarczy. Do bardziej precyzyjnego oczyszczania trudniej dostępnych miejsc stosuj górną część tarczy. Aby dokładnie i szybko usunąć zgrubienia, użyj wąskiej krawędzi znajdującej się w górnej części tarczy.

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

O marce Philips

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.