Penhaligon's Opus 1870

woda toaletowa tester dla mężczyzn 100 ml

Penhaligon's Opus 1870 woda toaletowa tester dla mężczyzn 100 ml
woda toaletowa tester dla mężczyzn 100 ml

Kod: PEH0376 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Penhaligon's Opus 1870
woda toaletowa tester dla mężczyzn 100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Penhaligon's Opus 1870

Woda toaletowa Penhaligon's Opus 1870 to niezwykły zmysłowy i uzależniający zapach, który pokochasz ty i twoje otoczenie!

  • korzenny zapach
  • dla nowoczesnego, pewnego siebie mężczyzny
  • do używania na co dzień, ale też na specjalne okazje

Skład

Głowa
kolendra, pieprz, yuzu
Serce
cynamon, kadzidło, róża
Podstawa
cedr, drzewo sandałowe, nuty drzew, piżmo
Grupy zapachów
drzewne, przyprawowe

O marce Penhaligon's

Penhaligon’s to brytyjska marka luksusowych perfum niszowych, która powstała w 1870 roku i nosi imię swojego twórcy Williama Penhaligona. Ten Anglik, któremu nie brakowało kreatywności ani entuzjazmu dla nowości, wykorzystał charakterystyczną pompatyczność swojej epoki. Jego pierwszym dziełem był Hammam Bouquet – zapach inspirowany łaźniami tureckimi i ich atmosferą.

Dziś w portfolio marki Penhaligon’s znajdziemy wiele wyjątkowych damskich i męskich zapachów, inspirowanych niezwykłymi sytuacjami, niecodziennymi miejscami i magicznymi momentami. Najpopularniejszy z nich – Blenheim Bouquet – został skomponowany w 1902 roku na prośbę księcia Marlborough w Blenheim Palace. Dla Penhaligon’s charakterystyczne są również tradycyjne, oryginalne flakony, tworzone stale według pierwszego projektu założyciela – czyste szkło, zatyczka i wyraźna kokarda na szyjce.

Od swoich początków w dekadenckiej epoce wiktoriańskiej aż do dzisiejszych czasów pod marką Penhaligon’s powstają perfumy niszowe dla najbardziej wymagających klientów, perfumy, które opowiadają historie, zainspirowane nieoczekiwanymi wrażeniami.

Ocena Penhaligon's Opus 1870

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!