Pàris à la plus belle Luminous Chyprewoda perfumowana dla kobiet

3×
Pàris à la plus belle Luminous Chypre woda perfumowana dla kobiet
Pàris à la plus belle Luminous Chypre woda perfumowana dla kobiet
80 ml
399,00

Ukryj produkty ze specjalną zniżką
Kod: PPB00303 | W magazynie
1
InPost Paczkomaty
sobota 6.06.2020
Nasze sklepy
sobota 6.06.2020

Opis perfum Pàris à la plus belle Luminous Chypre
Skład

Jest jak jedwabna bluzka, która pasuje na każdą okazję, stanowi idealne ukoronowanie Twojej wyszukanej stylizacji, ukłon w stronę kobiecej inteligencji. Woda perfumowana Pàris à la plus belle – Luminous Chypre Violet Accord & Patchouli from Singapore w kompozycji fiołków i paczuli wyraża klasyczną elegancję w nowoczesnym duchu.

  • nowoczesny zapach chypre
  • ponadczasowy i wyrafinowany
  • elegancki zapach, który podkreśla silną osobowość

Skład zapachu
Kwaskowa nuta czarnej porzeczki w połączeniu z soczystą pomarańczą wprowadza na scenę kwiatowy ornament z fiołków i geranium. Drzewo sandałowe, wanilia i piżmo nadają zapachowi intensywność, podczas gdy paczula wytwarza niepowtarzalny akord chypre i podkreśla głębię kompozycji. Zapach w kolorze szampana będzie Ci z dumą towarzyszyć w najlepszych momentach życia. 

Historia zapachu
Kobietę, dla której stworzono Luminous Chypre, charakteryzuje niedające się zdefiniować piękno i kobiecość, która wymyka się konwencjom. Ta kobieta potrafi się cieszyć swoim kwiatowym ogrodem, tańcem, książkami i górskimi wyprawami. Nie powiesz o niej, że kocha dymną herbatę i shiitake, albo że słucha Strawińskiego. Szafę ma pełną ubrań w stylu vintage, z którymi wiąże się jej osobista historia. Według mistrzyni perfumiarstwa Véronique Nyberg, Luminous Chypre oznacza nową erę klasycznych zapachów, w których gładką powierzchnię pary wanilii z drzewem sandałowym zaburzają ostre nuty owoców jagodowych.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czarna porzeczka, pomarańcza
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
geranium, fiołek
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, wanilia, paczuli, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe, szyprowe

Recenzje Pàris à la plus belle Luminous Chypre