Parfums CaféCafé-Café Puro Femme woda toaletowa dla kobiet

Parfums Café Café-Café Puro Femme woda toaletowa dla kobiet
Parfums Café Café-Café Puro Femme woda toaletowa dla kobiet
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
57,90

Zaoszczędź 13%
50 ml
49,90

W magazynie | 99,80 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CFE00340
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Otul się zapachem, który zapewni Ci doskonały nastrój przez cały dzień. Damska woda toaletowa Parfums Café Café-Café Puro Femme stanowi uosobienie optymizmu i absolutnego szczęścia.

  • zapach cytrusowy
  • zapach kwiatowy
  • dla kobiety nowoczesnej
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cytryna, kwiat mandarynki, pomarańcza
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, konwalia, atłas, jaśmin, zielone jabłko
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo sandałowe, cedr, białe piżmo
Grupy zapachów
cytrusowe, kwiatowe

Zapachy marki Parfums Café są wyjątkowe głównie dzięki swym gorącym orientalnym nutom, które zaoferują Ci odprężenie, spokój ducha i dobre samopoczucie. Ten pociągający i niezwykły aromat wywrze ogromne wrażenie na każdym, kto go pozna.
Oprócz nietradycyjnego zapachu perfumy Parfums Café potrafią zauroczyć od pierwszego wejrzenia także swoimi flakonami o interesujących kształtach zainspirowanych kształtem ziarna kawy.
Marka Parfums Café została założona już w 1978 roku i od tego czasu stworzyła unikalną kolekcję orientalnych zapachów, które mają swoich oddanych wielbicieli na całym świecie. Zapachy Parfums Café doskonale ucieleśniają kreatywność, oryginalność, pomysłowość i figlarność jednocześnie.
Zostały stworzone dla eleganckich ludzi poszukujących dobrej jakości zapachów o indywidualnym charakterze zaprawionych nutą Orientu.