Paco Rabanne1 Million zestaw upominkowy II. dla mężczyzn

Paco Rabanne 1 Million zestaw upominkowy II. dla mężczyzn
Paco Rabanne 1 Million zestaw upominkowy II. dla mężczyzn

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: PAR12744

woda toaletowa 50 ml + żel pod prysznic 75 ml + kosmetyczka

Luksusowy zapach to zawsze właściwy wybór dla tych, którzy pragną podarować prawdziwe szczęście, a zestaw perfum męskich Paco Rabanne 1 Million w pięknym opakowaniu to radość ukryta w wielu flakonikach. Postaw na czar idealnie dopasowanego zestawu i miej pewność, że wybrałeś doskonały prezent.

Właściwości:

  • zestaw zapachów to pomnożona radość
  • doskonały pomysł na prezent

Zawartość zestawu:

  • woda toaletowa 50 ml
  • żel pod prysznic 75 ml
  • kosmetyczka

Skład

Grupy zapachów
aromatyczne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Perfumy Paco Rabanne stawiają na luksus, jakość i przemyślaną ekstrawagancję. Kompozycje zapachowe ukryte w charakterystycznych, wyrazistych flakonach są równie oryginalne jak życie i twórczość projektanta mody, którego imię noszą.

Francisco Rabaneda Cuervo przyjął pseudonim Paco Rabanne, który przyniósł mu światową sławę. Urodzony w Hiszpanii Paco wychowywał się we Francji, gdzie podjął pracę w kilku paryskich domach mody, zanim w 1966 r. założył własną markę. Jego eklektyczne modele z nietradycyjnych materiałów szybko zdobyły uznanie i otworzyły mu drogę do światowej kariery.

Już 3 lata później światło ujrzały pierwsze perfumy Paco Rabanne, które stały się podwaliną pod dziesiątki kolejnych zapachów dla mężczyzn i kobiet. Z początku głównie kwiatowe esencje uzupełniono później o składniki drzewne i korzenne, które nadały im słynny szyk i seksapil. Bez wątpienia charakteryzuje on również legendarne już dziś Paco Rabanne 1 Million.