Oral BPulsonic Slim Clean 2000 Grey szczoteczka soniczna

Oral B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey szczoteczka soniczna
Oral B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey szczoteczka soniczna
Zaoszczędź
610,00

Zaoszczędź 53%
282,90

W magazynie | 282,90 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ORB03524

Oral-B Pulsonic końcówki wymienne do szczoteczki są kompatybilne jedynie z Oral-B Pulsonic szczoteczkami elektrycznymi.

1
Dostawa kurierem DPD
środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Soniczna elektryczna szczoteczka do zębów Oral B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey charakteryzuje się szybkimi wibracjami włókien, które zapewniają łagodne, ale niezwykle skuteczne usuwanie osadu nazębnego.

Właściwości:

  • zapobiega powstaniu próchnicy zębów i kamienia nazębnego
  • nie podrażnia wrażliwych zębów i dziąseł
  • masuje dziąsła i poprawia ich ukrwienie

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją użycia.

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.