Oral BPrecision Clean EB 20 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 8 szt.

1×
Oral B Precision Clean EB 20 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 8 szt.
Oral B Precision Clean EB 20 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 8 szt.

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ORB1404

Zapewnij sobie perfekcyjną higienę jamy ustnej. Wybierz końcówki wymienne do szczoteczki do zębów Oral B Precision Clean EB 20, które dzięki włosiu MicroPulse docierają głęboko do przestrzeni międzyzębowych, usuwając do 100% więcej kamienia nazębnego niż tradycyjna szczoteczka manualna.

Właściwości:

  • usuwa do 100% więcej kamienia nazębnego niż szczoteczka manualna
  • likwiduje o 5 razy więcej płytki nazębnej z okolic dziąseł
  • dokładnie oczyszcza również przestrzenie międzyzębowe
  • czyści zęby jeden po drugim
  • zapewnia optymalną higienę jamy ustnej

Specyfikacja techniczna:

  • włosie MicroPulse – dociera głęboko do przestrzeni międzyzębowych
  • wskaźnik na włosiu – blednięcie koloru informuje o konieczności wymiany

Sposób użycia:
Zamontuj końcówkę do korpusu szczoteczki. Następnie zamocz ją i nałóż na nią odpowiednią ilość pasty do zębów. Czyść zęby jeden po drugim. Po użyciu wypłucz jamę ustną i końcówkę szczoteczki.

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.