Oral BiO Gentle Care końcówki wymienne do szczoteczki do zębów

Oral B iO Gentle Care końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Oral B iO Gentle Care końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
107,00

Zaoszczędź 21%
2 szt.
83,90

W magazynie | 41,95 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ORB03572

Szczoteczki elektryczne Oral-B iO są kompatybilne wyłącznie z główkami szczoteczek Oral-B iO Ultimate Clean oraz Gentle Care.

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Zapasowa głowica do szczoteczki do zębów Oral B iO Gentle Care pomoże Ci uzyskać najlepsze możliwe wyniki przy higienie jamy ustnej. Regularna wymiana głowicy zapewni wciąż taki sam efekt czyszczenia zębów jak z nową szczoteczką.

Właściwości:

  • usuwa osad nazębny
  • wyczyści zęby także w trudno dostępnych miejscach
  • czyści zęby skuteczniej niż zwykła szczoteczka
  • Zapewnia bardzo delikatne czyszczenie zębów
  • wygodna i łatwa manipulacja

Sposób użycia:
Nasadź zapasową głowicę na szczoteczkę danego typu i dociśnij, aż zaskoczy. Po umyciu zębów opłucz dokładnie szczoteczkę pod bieżącą wodą. Wymieniaj głowicę regularnie, najlepiej co 3 miesiące.

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.