Oral BCross Action EB 50 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 8 szt.

Oral B Cross Action EB 50 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 8 szt.
Oral B Cross Action EB 50 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 8 szt.
Zaoszczędź
149,00

Zaoszczędź 21%
116,60

1 w magazynie | 116,60 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ORB1516

Można używać z wszystkimi typami Oral B z wyjątkiem modelu Pulsonic.

1
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
sobota 11.12.2021

Specjalnie zaprojektowane tak, aby pozwalały dokładnie otoczyć każdy ząb. A mowa o końcówkach wymiennych do szczoteczki do zębów Oral-B Cross Action EB 50, które mają specjalnie ustawione włókna pod odpowiednim kątem, aby usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna.

Mają one zaokrąglone końcówki, które nie podrażniają dziąsła i docierają głęboko do przestrzeni międzyzębowych. Zafunduj sobie potrzebną pielęgnację zębów, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy.

Właściwości:

  • skutecznie czyści zęby i usuwa kamień nazębny
  • nie podrażniają dziąseł, dzięki zaokrąglonym końcówkom
  • dociera również do przestrzeni międzyzębowych

Specyfikacja techniczna:

  • końcówki pasują do wszystkich szczoteczek oscylacyjno-rotacyjnych Oral-B
  • wyposażone w specjalne włókna sygnalizujące, kiedy należy wymienić końcówkę

Sposób użycia:
Zamontuj końcówkę wymienną na szczoteczkę i czyść dokładnie zęby jeden po drugim. Po użyciu dokładnie wyczyść końcówkę pod bieżącą wodą.

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.