Oral BCross Action Black końcówki wymienne do szczoteczki do zębów

Oral B Cross Action Black końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Oral B Cross Action Black końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Zaoszczędź
198,50

Zaoszczędź 9%
10 szt.
180,00

W magazynie | 18,00 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ORB03546

Można używać z wszystkimi typami Oral B z wyjątkiem modelu Pulsonic.

1
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
sobota 11.12.2021

Ciesz się lśniącym uśmiechem i idealną czystością zębów. Końcówka wymienna do szczoteczki do zębów Oral B Cross Action Black pomoże Ci uzyskać najlepsze efekty w higienie jamy ustnej. Jej regularna wymiana zapewni taką skuteczność oczyszczania zębów, jak przy nowej szczoteczce.

Właściwości:

  • usuwa osad nazębny
  • wyczyści zęby także w trudno dostępnych miejscach
  • redukuje niepożądane przebarwienia i plamy na zębach
  • delikatnie masuje dziąsła i poprawia ich stan
  • łatwo się wymienia

Sposób użycia:
Nasadź zapasową głowicę na szczoteczkę danego typu i dociśnij, aż zaskoczy. Po umyciu zębów opłucz dokładnie szczoteczkę pod bieżącą wodą. Wymieniaj głowicę regularnie, najlepiej co 3 miesiące.

Właściwości

Rodzaj zasilania
bez doładowania

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.