Oral BComplete Plus Extra White wybielająca pasta do zębów zapewniająca kompletną pielęgnację

Oral B Complete Plus Extra White wybielająca pasta do zębów zapewniająca kompletną pielęgnację
Oral B Complete Plus Extra White wybielająca pasta do zębów zapewniająca kompletną pielęgnację
Zaoszczędź
12,50

Zaoszczędź 10%
75 ml
11,25

W magazynie | 15,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ORB03515
1
Dostawa kurierem DPD
środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Pasta do zębów Oral B Complete Plus Extra White jest przeznaczona do delikatnego wybielania zębów. Skutecznie usuwa niepożądane przebarwienia z zębów, a przy regularnym stosowaniu wynagradza bardziej promiennym uśmiechem.

Właściwości:

  • dokładnie czyści zęby
  • ogranicza powstawanie osadu zębnego
  • wybiela zęby
  • odświeża oddech

Sposób użycia:
Nanieś odpowiednią ilość pasty na szczoteczkę do zębów i myj zęby co najmniej przez 2 minuty. Dokładnie wypłucz usta.

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.