Oral B3D White Luxe woskowana nić dentystyczna o działaniu wybielającym

Oral B 3D White Luxe woskowana nić dentystyczna o działaniu wybielającym
Oral B 3D White Luxe woskowana nić dentystyczna o działaniu wybielającym
Promocje
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
14,90

Zaoszczędź 10%
Radiant Mint 35 m
13,40

W magazynie | 13,40 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ORB03469
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Nić dentystyczna Oral B 3D White Luxe jest ważnym uzupełnieniem higieny przestrzeni międzyzębowych. Pomaga w walce z bakteriami tam, gdzie nie dociera szczoteczka do zębów.

Właściwości:

  • usuwa resztki jedzenia
  • łatwo ślizga się między zębami
  • ma woskowaną powierzchnię
  • nie strzępi się

Sposób użycia:
Używaj po zwykłym wyczyszczeniu zębów, aby doczyścić przestrzenie międzyzębowe albo po jedzeniu, aby usunąć resztki jedzenia spomiędzy zębów.

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.