Oral B1-2-3 Salt Power White wybielająca pasta do zębów zapewniająca kompletną pielęgnację

Oral B 1-2-3 Salt Power White wybielająca pasta do zębów zapewniająca kompletną pielęgnację
Oral B 1-2-3 Salt Power White wybielająca pasta do zębów zapewniająca kompletną pielęgnację
100 ml
7,92

1 w magazynie | 7,92 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ORB03542
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 3.12.2021
Nasze sklepy
piątek 3.12.2021

Pasta do zębów Oral B 1-2-3 Salt Power White jest przeznaczona do delikatnego wybielania zębów. Skutecznie usuwa niepożądane przebarwienia z zębów, a przy regularnym stosowaniu wynagradza bardziej promiennym uśmiechem.

Właściwości:

  • walczy z próchnicą zębów i osadem nazębnym
  • dokładnie czyści zęby
  • odświeża oddech
  • wybiela zęby

Sposób użycia:
Nanieś odpowiednią ilość pasty na szczoteczkę do zębów i myj zęby co najmniej przez 2 minuty.

Właściwości

Efekt
wybielanie

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.