Notino Discovery Box New arrivals menzestaw upominkowy dla mężczyzn

2×
Notino Discovery Box New arrivals men zestaw upominkowy dla mężczyzn
Notino Discovery Box New arrivals men zestaw upominkowy dla mężczyzn
zestaw upominkowy dla mężczyzn

Kod: VZR12161 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Jean Paul Gaultier Le Beau woda toaletowa 1,5 ml + Calvin Klein Eternity for Men woda perfumowana 1,2 ml + Parfums De Marly Layton Royal Essence woda perfumowana 2 ml + Paco Rabanne Invictus Legend woda perfumowana 1,5 ml + Salvatore Ferragamo Uomo Urban Feel woda perfumowana 1,5 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie adresu e-mail w celu przesłania informacji o dostępności konkretnego produktu przez spółkę Notino s.r.o. do dnia wysłania wiadomości e-mail o dostępności produktu, maksymalnie przez 1 rok. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​.

Skład

Grupy zapachów
inne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Notino

W świecie piękna jesteśmy już od ponad 15 lat, w tym czasie zdobyliśmy mnóstwo doświadczeń i wprowadziliśmy w życie wiele pomysłów. Nasze produkty powstają z inspiracji klientów, którzy tak samo jak my cieszą się pięknem, wciąż poszukując czegoś więcej.

Pragniemy, aby Notino oferowało najwyższą jakość w najkorzystniejszych cenach. Nasz zespół projektuje oryginalne i modne produkty na każdą okazję; od praktycznych akcesoriów i zestawów podróżnych po usługi dostosowane do potrzeb naszych klientów, takie jak grawerowanie perfum czy pakowanie produktów na prezent. Jesteśmy wrażliwi na Wasze potrzeby i wierzymy, że funkcjonalne oraz designerskie akcesoria są ich spełnieniem. Chcemy, aby piękno było dostępne dla każdego.

Wszystkie produkty można znaleźć wyłącznie w Notino, gdzie nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszego portfolio i oferowaniem nowych, innowacyjnych usług.

Recenzje Notino Discovery Box New arrivals men2