Skip to main content

NioxinSystem 6 wygodne opakowanie (do rzednących włosów) unisex

1×
Nioxin System 6 wygodne opakowanie (do rzednących włosów) unisex
Nioxin System 6 wygodne opakowanie (do rzednących włosów) unisex
Zaoszczędź
113,90

Zaoszczędź 8%
wygodne opakowanie (do rzednących włosów) unisex
103,90

W magazynie | 103,90 / 1 szt., w tym VAT | Kod: NIO02324

Nioxin Cleanser 6 szampon 150 ml + Revitalizér Nioxin Scalp Revitaliser Conditioner 6 150 ml + Nioxin Scalp Treatment 6 kuracja skóry głowy 40 ml

1
Dostawa kurierem DPD
piątek 28.01.2022
Nasze sklepy
piątek 28.01.2022

Wybierz zestaw kosmetyków i spraw radość sobie lub swoim bliskim Nioxin System 6 . Zestaw produktów do pielęgnacji włosów z pewnością będzie doskonałym prezentem.

Zawartość zestawu:

  • Nioxin Cleanser 6 szampon 150 ml
  • Revitalizér Nioxin Scalp Revitaliser Conditioner 6 150 ml
  • Nioxin Scalp Treatment 6 kuracja skóry głowy 40 ml

Właściwości:

  • pielęgnacja włosów, nadająca im piękno i witalność
  • do regeneracji i odżywienia włosów
  • do redukcji łamliwości włosów
  • do włosów wypadających i przerzedzonych
  • zestaw w okazyjnej cenie

Sposób użycia:
Stosuj każdy z produktów z zestawu zgodnie z załączoną do niego instrukcją.

Właściwości

Rodzaj włosów
włosy farbowane, włosy cienkie
Efekt
Gęstość i witalność, stymulacja wzrostu, łagodzenie, odżywienie
Typ zestawu
wygodne opakowanie
Typ skóry głowy
wrażliwa skóra głowy, normalna skóra głowy, swędząca skóra głowy
Włosy problematyczne
do włosów słabych i wypadających

Amerykańska marka Nioxin została założona w 1987 r. przez Evę Graham, która zaraz po pierwszym porodzie zaczęła interesować się problematyką wypadania włosów i jego leczenia. Dzięki współpracy ze specjalistami w dermatologii i innych dziedzinach udało jej się osiągnąć główny cel – stworzyć nową generację produktów przeciw wypadaniu włosów. W krótkim czasie Nioxin Research Laboratories stały się jedną z najlepszych firm działających w tym segmencie rynku. Nie jest tajemnicą, że walka z łysieniem jest niezwykle trudna. Jeśli jednak szybko zostaną rozpoznane objawy i podjęte odpowiednie działania, można uniknąć konieczności poddania się terapii chirurgicznej.

Należy podkreślić, że marka Nioxin odniosła sukces w badaniach klinicznych i ankietach konsumenckich (ponad 70% respondentów zauważyło widoczną poprawę już w ciągu pierwszego miesiąca).

Produkty Nioxin są podzielone na kilka linii: Thinning Hair System Kits (obejmuje sześć systemów do różnych rodzajów włosów), Scalp Renew (kuracja anti-aging dostępna tylko w wybranych salonach urody + serum przeciw łamliwości włosów do użytku domowego) i Intensive Treatment (do specyficznych problemów).

Na koniec należy dodać, ze kosmetyki Nioxin kilkukrotnie triumfowały w prestiżowym konkursie Stylist Choice Award, a ich skuteczność potwierdziło wiele znanych osób i profesjonalnych fryzjerów. Aplikacja jest prosta, a kosmetyki mają pH 5.0-7.5. Niektóre produkty zawierają filtr SPF (Sun Protection Factor) 15.

Marka Nioxin to najlepszy wybór dla osób, które obawiają się łysienia, poszukują kosmetyków o najwyższej jakości i marzą o pięknych, gęstych włosach.