Nioxin3D Intensive Hair Booster kuracja do włosów dla słabych i wypadających włosów

Nioxin 3D Intensive  Hair Booster kuracja do włosów dla słabych i wypadających włosów
Nioxin 3D Intensive  Hair Booster kuracja do włosów dla słabych i wypadających włosów
Zaoszczędź
151,20

Zaoszczędź 30%
50 ml
105,84

Black

Friday

84,67 z kodem black
Kod wpisz w koszyku
Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Black

Friday


W magazynie | 211,68 / 100 ml, w tym VAT | Kod: NIO02236
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 30.11.2021
Nasze sklepy
środa 1.12.2021

Preparat pielęgnacyjny bez spłukiwania Nioxin 3D Intensive Hair Booster dostarczy Twoim włosom po umyciu wszystko, czego właśnie potrzebują.

Właściwości:

  • poprawia jakość i strukturę włosów
  • zwiększa gęstość i grubość włosów
  • zapobiega łamaniu się włosów
  • aktywuje czynność korzeni włosów

Sposób użycia:
Nanieś na włosy osuszone ręcznikiem. Nie spłukuj. Ułóż włosy w zwykły sposób.

Właściwości

Konsystencja
fluid
Rodzaj włosów
włosy cienkie
Efekt
Gęstość i witalność, stymulacja wzrostu, łagodzenie, regeneracja, odżywienie
Typ skóry głowy
wrażliwa skóra głowy, normalna skóra głowy, swędząca skóra głowy
Włosy problematyczne
do włosów słabych i wypadających

Amerykańska marka Nioxin została założona w 1987 r. przez Evę Graham, która zaraz po pierwszym porodzie zaczęła interesować się problematyką wypadania włosów i jego leczenia. Dzięki współpracy ze specjalistami w dermatologii i innych dziedzinach udało jej się osiągnąć główny cel – stworzyć nową generację produktów przeciw wypadaniu włosów. W krótkim czasie Nioxin Research Laboratories stały się jedną z najlepszych firm działających w tym segmencie rynku. Nie jest tajemnicą, że walka z łysieniem jest niezwykle trudna. Jeśli jednak szybko zostaną rozpoznane objawy i podjęte odpowiednie działania, można uniknąć konieczności poddania się terapii chirurgicznej.

Należy podkreślić, że marka Nioxin odniosła sukces w badaniach klinicznych i ankietach konsumenckich (ponad 70% respondentów zauważyło widoczną poprawę już w ciągu pierwszego miesiąca).

Produkty Nioxin są podzielone na kilka linii: Thinning Hair System Kits (obejmuje sześć systemów do różnych rodzajów włosów), Scalp Renew (kuracja anti-aging dostępna tylko w wybranych salonach urody + serum przeciw łamliwości włosów do użytku domowego) i Intensive Treatment (do specyficznych problemów).

Na koniec należy dodać, ze kosmetyki Nioxin kilkukrotnie triumfowały w prestiżowym konkursie Stylist Choice Award, a ich skuteczność potwierdziło wiele znanych osób i profesjonalnych fryzjerów. Aplikacja jest prosta, a kosmetyki mają pH 5.0-7.5. Niektóre produkty zawierają filtr SPF (Sun Protection Factor) 15.

Marka Nioxin to najlepszy wybór dla osób, które obawiają się łysienia, poszukują kosmetyków o najwyższej jakości i marzą o pięknych, gęstych włosach.