Mugler Cologne Blow It Up woda toaletowa unisex

Mugler Cologne Blow It Up woda toaletowa unisex
Mugler Cologne Blow It Up woda toaletowa unisex
Wyprzedaż
100 ml
183,30

183,30 / 100 ml, w tym VAT
Kod: THM05403 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku napełniany atomizer na 5 ml Twoich ulubionych perfum w prezencie przy zamówieniu perfum powyżej 260 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
wtorek 15.06.2021
Nasze sklepy
wtorek 15.06.2021

Opis Mugler Cologne Blow It Up
Skład

Po prostu baw się! Kto oparłby się tak kuszącemu wyzwaniu, jakie ucieleśnia woda toaletowa unisex Mugler Cologne Blow It Up. Dzięki tej wodzie Twoje zmysły przeniosą Cię do chwili, gdy zabawa naprawdę się rozkręca. Dlatego odpręż się i ciesz się tą chwilą.

  • świeży, owocowy zapach
  • odpowiedni dla mężczyzn i kobiet
  • idealny na co dzień podczas wiosennych i letnich miesięcy

Skład zapachu
W prawdziwie świąteczny nastrój wprawi Cię niezawodnie kilka głównych składników zapachowych. Na pierwszy plan wysuwa się łagodny sorbet z soczystej czarnej porzeczki. Wzbogacają go bogate nuty wetywerii, która dodaje kompozycji wyrazistości.

Historia zapachu
Doskonale odświeżające i soczyste wrażenia zapewnia mężczyznom i kobietom zapach Mugler Cologne Blow It Up, w którym oprócz klasycznych składników kryje się także tajemnicza nuta „P”, podkreślająca emocjonujące, radosne momenty, gdy zabawa się rozkręca.

Autorem tego olśniewającego zapachu, zaprezentowanego w 2019 roku, jest perfumiarz Christopher Raynaud. Można używać go samodzielnie lub łączyć z innymi zapachami z kolekcji Mugler Cologne.

Skład

Grupy zapachów
aromatyczne, owocowe

O marce Mugler

Thierry Mugler (* 1948, Strasburg, Francja) pierwszy salon mody został otwarty w 1973 roku w stolicy mody - Paryżu. W latach 70 lat specjalizował  się w projektach dla francuskich kobiet wychodząc naprzeciw istniejącym trendom.
Perfumy zaczął projektować dopiero w roku 1992 roku. Sam Thierry Mugler widzi siebie jako dyrygenta, płynnie prowadzącego cały świat mody - akcesoria i dodatki i oczywiście perfumy.

Recenzje Mugler Cologne Blow It Up