Skip to main content

MoschinoToy Boy zestaw upominkowy dla mężczyzn

Moschino Toy Boy zestaw upominkowy dla mężczyzn
Moschino Toy Boy zestaw upominkowy dla mężczyzn

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: MOS02353

woda perfumowana 100 ml + perfumowany żel pod prysznic 100 ml + balsam po goleniu 100 ml + spray podróżny 10 ml

Luksusowy zapach to zawsze właściwy wybór dla tych, którzy pragną podarować prawdziwe szczęście, a zestaw perfum męskich Moschino Toy Boy w pięknym opakowaniu to radość ukryta w wielu flakonikach. Postaw na czar idealnie dopasowanego zestawu i miej pewność, że wybrałeś doskonały prezent.

Właściwości:

  • zestaw zapachów to pomnożona radość
  • wysokiej jakości wykonanie
  • doskonały pomysł na prezent

Zawartość zestawu:

  • woda perfumowana 100 ml
  • perfumowany żel pod prysznic 100 ml
  • balsam po goleniu 100 ml
  • spray podróżny 10 ml

Skład

Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Włoska marka Moschino stała się słynna dzięki swoim zabawnym, pomysłowym i kolorowym kreacjom z domieszką dowcipu i prowokacji. I właśnie takie są również perfumy Moschino.

Założyciel marki Franco Moschino zawsze kochał sztukę i jego snem było stać się malarzem. Jednak by mógł opłacić czesne na studiach, zaczął dorabiać jako ilustrator dla dużych magazynów mody, gdzie w 1971 roku zaczął współpracę z Gianni Versace. Moda stała się jego pasją i w 1983 roku założył swoją własną markę, która jest dziś znana na całym świecie. Modele Moschino założyli również sportowcy na uroczystym otwarciu zimowych olimpijskich gier v Turynie, Kylie Minogue na trasie Showgirl: The Greatest Hits Tour, albo Madonna w trakcie trasy koncertowej Sticky & Sweet Tour.

Pierwsze perfumy Moschino – Moschino for Women – zobaczyły światło dzienne w 1987 roku. Do najpopularniejszych zapachów tej zabawnej marki należy woda toaletowa dla kobiet Moschino Funny!, Moschino I Love Love lub Moschino Fresh Couture w zabawnym flakonie przypominającym środek do czyszczenia. Uwagę również należy zwrócić na kwiatowy damski zapach Moschino Cheap & Chic lub wodę toaletową dla mężczyzn Moschino Uomo?.