MontaleVetiver Des Sables woda perfumowana unisex

Montale Vetiver Des Sables woda perfumowana unisex
Montale Vetiver Des Sables woda perfumowana unisex
Promocje
100 ml
399,00

399,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT1480 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod notino i zyskaj 15% zniżki na perfumy Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
czwartek 28.10.2021
Nasze sklepy
czwartek 28.10.2021

Opis Montale Vetiver Des Sables
Skład

Montale Vetiver Des Sables to orientalno-drzewny zapach dla kobiet i mężczyzn. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, prezentuje kreatywną interpretację jednego z najważniejszych surowców perfumeryjnych – wetiweru. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Vetiver Des Sables ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Główny składnik Montale Vetiver Des Sables, esencja z azjatyckiej trawy wetiwerii, ma wyróżniający się suchy, drzewny aromat. Wetiwer jest wykorzystywany zwłaszcza w produkcji niszowych perfum, a Pierre Montale w kompozycji Vetiver Des Sables łączy go z drzewnymi i korzennymi nutami. Woda perfumowana Vetiver Des Sables ma zapach korzenia dziko rosnącej pustynnej wetiwerii otulonej delikatnymi akordami mahoniu, w harmonii intensywnie rozświetlonej indyjskimi przyprawami.

Wetiwer, mahoń i przyprawy w aromatycznej kompozycji Montale Vetiver des Sables uzupełniają morskie tony, które nadają gęstej drzewnej bazie wodny akcent i nadają całości zaskakującej świeżości. Vetiver des Sables to niezwykle pomysłowy i oryginalny zapach, będący bez wątpienia jedną z najbardziej interesujących wariacji na temat wetiweru. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Velvet Des Sables składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Montale Vetiver Des Sables, woda perfumowana oferująca świeży aromat oparty na wyrazistej, ale lekkiej, drzewnej bazie, zachwyci miłośników wetiweru w ujmujących interpretacjach. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, które na głównej nucie wetiweru tworzą zapach z orientalnymi, drzewnymi, korzennymi i morskimi elementami. To perfumy, których nigdy nie zapomnisz.

Woda perfumowana Montale Vetiver Des Sables nadaje się do noszenia przez cały rok, najlepiej sprawdzi się jednak w ciepłych miesiącach. Vetiver Des Sables oczaruje wszystkich miłośników orientalno- drzewnych zapachów z akordem wetiweru, zwłaszcza w pomysłowych kompozycjach. Powinien je wypróbować każdy, kto potrafi docenić wysoką jakość i oryginalność.

Oprócz genialnie dobranych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają niebanalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Vetiver Des Sables podkreśloną jasnym, błyszczącym odcieniem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Vetiver Des Sables – zapach wetiweru w oryginalnym ujęciu z drzewnymi, korzennymi i morskimi tonami.

Skład

Złożenie
przyprawy, mahoń, nuty morskie, wetiweria
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Vetiver Des Sables