Montale Moon Aoud woda perfumowana unisex

1×
Montale Moon Aoud woda perfumowana unisex
Montale Moon Aoud woda perfumowana unisex
Produkt rozpakowany, który mógł być delikatnie użyty lub bez oryginalnego opakowania.
ROZPAKOWANE
50 ml
252,45

504,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT04416 | 1 w magazynie

Produkt rozpakowany, który mógł być delikatnie użyty lub bez oryginalnego opakowania.

1
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku napełniany atomizer na 5 ml Twoich ulubionych perfum w prezencie przy zamówieniu perfum powyżej 260 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
wtorek 15.06.2021
Nasze sklepy
wtorek 15.06.2021

Opis Montale Moon Aoud
Skład

Montale Moon Aoud to orientalny drzewny zapach unisex z wyraźnymi akordami drewna oud i róży. Woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, prezentuje ulubioną kombinację drewna oud i róży w oryginalnej kompozycji z innymi akordami. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Moon Aoud ich tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Jeden z głównych składników perfum Moon Aoud, drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski komponent, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, łączy się w kompozycji Montale Moon Aoud z wykwintną różą.

Inspiracją dla wody perfumowanej Aoud był, jak podpowiada nazwa, księżyc, który dla Pierre'a Montale jest kobietą. Moon Aoud przywołuje obraz księżyca, upiększonego mgiełką z wonnych nut róży, drewna oud, szafranu, skóry, paczuli, wetiweru, ambry i drzewa sandałowego. Montale Moon Oud oddaje cześć księżycowi, opiewa jego siłę i mistyczne światło, rozjaśniające noc.

Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył intensywny magiczny zapach, który zapewnia przeżycia porównywalne z zaćmieniem księżyca. Kompozycja Moon Aoud jest wszechstronna, wielowarstwowa i głęboka, a magiczny moment zaćmienia uosabia ponadczasowe połączenie drewna oud i róży, tak typowe dla marki Montale. Ciężkie nuty drewna tworzą magiczny kontrast ze świeżą różą i korzennym szafranem, natomiast ambra dodaje odrobinę ciepła. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Moon Aoud składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Moon Aoud nadają się szczególnie na chłodniejsze miesiące, zarówno na dzień, jak i wieczór. Powinni ją wypróbować wszyscy, którzy cenią prawdziwą jakość i chcą doświadczyć magii Orientu. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Moon Aoud podkreśloną złotym odcieniem z elementami przypominającymi zaćmienie, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Moon Aoud – mistyczny zapach, oddający cześć nocy, przepełnionej żywiczno-różanymi aromatami.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
róża, agar, szafran
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
wetiweria, paczuli, skóra
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo sandałowe, bursztyn
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Moon Aoud1