Montale Louban woda perfumowana unisex

Montale Louban woda perfumowana unisex
Montale Louban woda perfumowana unisex
50 ml

Kod: MNT1901 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Montale Louban
Skład

Montale Louban to orientalno-drzewny zapach unisex ze zmysłową nutą. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, prezentuje unikalne połączenie szlachetnego drewna i róży z aromatami kwiatów, piżma i kadzidła. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Louban ich tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą nieco magiczny eliksir.

Woda perfumowana Louban wyraża pełną przepychu aksamitność esencji z tureckiej róży w połączeniu z siłą najdroższego drewna świata - oud - fascynującego surowca pachnącego żywicą. Owinięte w jedwab płatki fiołków zmysłowo uzupełnia piżmo i lekko dymna mgiełka paczuli z Indonezji oraz indyjskiego drzewa sandałowego. Wszystko to tworzy razem tajemniczą, drzewną kompozycję, której nie brakuje wyraźnego charakteru, pełni i harmonijnej różnorodności. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Louban składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Montale Louban to prawdziwy skarb z pracowni Pierre’a Montale. Charakterystyczną dla marki Montale kombinację drewna oud i róży okryto tu zasłoną dymną z kadzidła, dodając całości aury tajemniczości. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy o tak wyjątkowym i doskonale skomponowanym składzie, że niełatwo jest je sklasyfikować.

Aromat Montale Louban jest jednocześnie orientalny, drzewny, kwiatowy, balsamiczny, dymny i żywiczny, a przy tym żadna z tych nut nie przeważa. Dzięki tak unikalnej kompozycji woda perfumowana Montale Louban nadaje się do noszenia przez cały rok, przy czym w każdej porze roku w bukiecie będziesz doceniać inne akordy. W zimie rozgrzeją cię tony drzewne, w lecie na pierwszy plan wysunie się wspaniała róża, wiosną fiołki, a jesienią Louban idealnie wpisze się w melancholijną atmosferę dzięki swojej dymnej stronie. Jest to woda perfumowana na dzień i na wieczór.

Montale Louban zachwyci wszystkich miłośników orientalnych woni, zwłaszcza z akordami drewna oud i róży. Powinien je wypróbować każdy, kto potrafi docenić wysoką jakość i oryginalność. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Louban podkreśloną pudrowym, złotym różem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Louban – mistrzowskie dzieło pachnące Orientem.

Skład

Złożenie
paczuli, kadzidło, drzewo sandałowe, liście fiołka, agar, piżmo, róża
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Louban