Montale Gold Flowers woda perfumowana dla kobiet

2×
Montale Gold Flowers woda perfumowana dla kobiet
Montale Gold Flowers woda perfumowana dla kobiet
100 ml

Kod: MNT1505 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Montale Gold Flowers
Skład

Montale Gold Flowers to orientalny, kwiatowy zapach dla kobiet z wyraźnym akordem tuberozy. Woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, urzeka fascynująco zmysłową wonią tuberozy wzmocnioną innymi, starannie wybranymi akordami. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Gold Flowers ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Woda perfumowana Gold Flowers emanuje mocą światła słonecznego, mieniącą się jak luksusowy, indyjski jedwab. Przepiękna, biała, egzotyczna tuberoza, drzewo sandałowe, ambra, drewno agarowe, goździk i chili promieniują i lśnią w kompozycji zapachowej, która rozpala w sercu ogień. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Gold Flowers stworzono z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Ponętny, dramatyczny i odurzający aromat Montale Gold Flowers całkowicie Cię zauroczy. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył upajające perfumy, o eleganckim i klasycznie ponadczasowym charakterze. Perfumy, których nigdy nie zapomnisz.

Montale Gold Flowers przez cały rok i o każdej porze dnia zmienią Cię w femme fatale, obok której nie da się przejść obojętnie. Ten dramatyczny zapach pokochają zwłaszcza kobiety lubiące kwiatowo-orientalne zapachy z akcentem magicznej tuberozy. Powinna ją wypróbować także każda elegantka, potrafiąca docenić wysoką jakość i oryginalność. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostym, czystym stylem, w przypadku Gold Flowers podkreślonym delikatnym różem o złotym odcieniu, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Gold Flowers – oszałamiająca tuberoza w orientalnej kompozycji, której nie da się zapomnieć.

Skład

Złożenie
chili, goździki, bursztyn, drzewo sandałowe, agar, tuberoza
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Gold Flowers2