Montale Ginger Musk woda perfumowana unisex

Montale Ginger Musk woda perfumowana unisex
Montale Ginger Musk woda perfumowana unisex
100 ml

Kod: MNT1504 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Montale Ginger Musk
Skład

Montale Ginger Musk to owocowo-piżmowy zapach unisex z wyraźną imbirową nutą. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, oferuje połączenie ostrych i delikatnych, zmysłowych akordów, któremu nie można się oprzeć. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Ginger Musk ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Woda perfumowana Ginger Musk wprost emanuje niezwykle promiennym imbirem w połączeniu z jeżynami, białym piżmem i czerwonymi leśnymi owocami. Ostrzejsze akordy leśnych jagód tworzą nieodpartą kompozycję z delikatną zmysłowością piżma. Wstęp Montale Ginger Musk rozświetla przejrzysta woń imbiru, do której szybko dołącza delikatne piżmo, nadające zapachowi, wraz z jeżynami, lekkości i spokoju.

Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, które na pierwszy rzut oka stanowią prostą, owocowo-piżmową wariację, ale Ginger Musk sprawia, że harmonia zastosowanych nut zapachowych na skórze rozwija się w przepiękną grę kontrastów. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Ginger Musk składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Ginger Musk charakteryzują się wyraźną zmysłową nutą, a interesujący charakter ich składników powoduje, że będą niezawodnym towarzyszem podczas ważnych wieczorów. Nadają się do noszenia przez cały rok i o każdej porze roku, dostarczając pozytywnych emocji. Montale Ginger Musk oczaruje wszystkich miłośników połączenia owoców i piżma, zwłaszcza w niebanalnej kompozycji. Powinien ją wypróbować każdy, kto potrafi docenić wysoką jakość i oryginalność.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają nieoczywistym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Ginger Musk podkreśloną atrakcyjnym srebrem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Ginger Musk – przepiękna gra kontrastów imbiru, piżma i owoców.

Skład

Złożenie
jeżyny, czerwone owoce, piżmo, imbir
Grupy zapachów
orientalne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Ginger Musk