Skip to main content

MontaleEmbruns d'Essaouira woda perfumowana unisex

2×
Montale Embruns d'Essaouira woda perfumowana unisex
Montale Embruns d'Essaouira woda perfumowana unisex
100 ml
413,10

Ponad 5 szt. w magazynie | 413,10 / 100 ml, w tym VAT | Kod: MNT1463
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Montale Embruns d'Essaouira to aromatyczny, wodny zapach unisex, przypominający morską bryzę. Woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, urzeka autentycznym morskim aromatem z oryginalnymi nutami. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Embruns d'Essaouira ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Inspiracją dla Embruns d'Essaouira stały się wysokie fale w pobliżu starożytnego miasteczka Essaouira na marokańskim wybrzeżu Atlantyku. Woń morza łączy się tu z akordami egzotycznego drewna z gór Atlas na tle korzennych tonów ze szczyptą wschodniego piżma. Piżmo, drzewo sandałowe, przyprawy i morskie nuty tworzą wspólnie niebanalne i wyjątkowe perfumy, których świeżość i lekkość przywołuje atmosferę lata nad wodą.

Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale skomponował unikalny zapach, który w oryginalny sposób łączy egzotyczne drewno z morskimi tonami. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Embruns d'Essaouira składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Pachnące egzotycznym oceanem Embruns d'Essaouira, dzięki swojej lekkości i świeżości sprawdzą się idealnie w letnie dni. Wodę Montale Embruns d'Essaouira oczarują wszystkich miłośników zapachu morza w nietypowej odsłonie. Powinni ją też wypróbować wszyscy, którzy cenią prawdziwą jakość i chcieliby doświadczyć lekkości morskiej bryzy, dotkniętej magią Orientu. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Embruns d'Essaouira podkreśloną atrakcyjną metaliczną barwą, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Embruns d'Essaouira – świeży zapach morza z oryginalnymi akordami egzotycznego drewna.

Skład

Złożenie
piżmo, przyprawy, nuty morskie, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
aromatyczne, wodne

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.