MontaleCrystal Aoud woda perfumowana unisex

2×
Montale Crystal Aoud woda perfumowana unisex
Montale Crystal Aoud woda perfumowana unisex
100 ml

Kod: MNT1499 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku Discovery Box z mini perfumami gratis przy zamówieniu zakupach powyżej 180 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Opis Montale Crystal Aoud
Skład

Montale Crystal Aoud to orientalny, owocowo-drzewny zapach unisex o bardzo oryginalnej kompozycji. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, urzeka bogactwem egzotycznych owoców w połączeniu z popularną różą. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Crystal Aoud ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Główny komponent perfum Aoud Safran, drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski składnik, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, łączy się w kompozycji Montale Crystal Aoud z nutami owoców.

Woda perfumowana Crystal Aoud kreuje pełen życia owocowy koktajl na głębokiej, drzewnej bazie. Całość łagodzi wanilia i białe piżmo, przyprawione szafranem. Melon, zielone jabłko i mandarynka z Sycylii stanowi preludium dla aromatu drewna oud, sandałowego i tekowego oraz paczuli. Bazę tworzy szafran, piżmo i wanilia. Montale Crystal Oud to mistrzowska interpretacja tajemniczej woni drewna oud z głębokimi, soczystymi tonami.

Jakby z pomocą wiedzy tajemnej zdobytej podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, łączące w oryginalny sposób kontrastujące ze sobą nuty. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Crystal Aoud składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Uniwersalny charakter Crystal Aoud pozwala nosić je przez cały rok jako zapach na dzień i wieczór.  Montale Crystal Aoud pokochają wszyscy miłośnicy niecodziennych, orientalnych aromatów, łączących na pozór przeciwstawne akordy. Powinni ją też wypróbować wszyscy, którzy cenią prawdziwą jakość i chcą poczuć magię Orientu. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Crystal Aoud podkreśloną płomienną czerwienią ze złotymi refleksami, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakość perfum.

Montale Crystal Aoud – drzewo oud w pełnym życia, owocowym koktajlu.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
mandarynka, jabłko, melon
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
drzewo tekowe, paczuli, drzewo sandałowe, agar
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
szafran, piżmo, wanilia
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Crystal Aoud2