MontaleAoud Shiny woda perfumowana próbka unisex

Montale Aoud Shiny woda perfumowana próbka unisex
Montale Aoud Shiny woda perfumowana próbka unisex
Darmowa dostawa
2 ml próbka
19,30

W magazynie | 965,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: MNT1738
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Montale Aoud Shiny to orientalny, kwiatowo-drzewny zapach unisex z wyraźnymi akordami szlachetnego drewna oud i róży. Należy do pierwszej francuskiej generacji perfum, której atrybutem jest rzadkie drewno oud, surowiec o aromacie żywicy. Generacji, którą przedstawiła światu marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Aoud Shiny ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Główny komponent perfum Aoud Shiny, drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski składnik, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, łączy się w kompozycji Montale Aoud Shiny z różą i fiołkiem.

Woda perfumowana Aoud Shiny urzeka olśniewającym blaskiem bułgarskiej róży i delikatnością płatków fiołka, które uzupełnia oryginalna nagarmotha (cypriol), luksusowe drzewo sandałowe i mocna paczula. Kompozycja oczywiście opiera się przede wszystkim na charyzmie drewna oud. Świeżość róży i głębia paczuli tworzą w Montale Aoud Shiny interesującą harmonię kontrastów, natomiast słodkie, rozgrzewające płatki fiołków stanowią zaskakujący element, który wraz z akordem cyprysowym przeniesie Cię w świat lekkości i przyjemności.

Pierre Montale stworzył perfumy, wspaniale harmonizując poszczególne elementu zapachu w całość pełną życia, zmysłowości i elegancji, tak jakby zdobył jakąś tajemną wiedzę podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Auod Shiny składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.
Aoud Shiny dzięki swojej wielowymiarowości nadają się do noszenia przez cały rok i są idealnym wyborem na dzień i na wieczór. Pokochają je wszyscy, którzy kochają połączenie róży i drewna oud z oryginalnym akcentem. Aoud Shiny powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć magię Orientu. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Shiny podkreśloną promienną, intrygującą, ciemną czerwienią, ale wyjątkowości flakonom nadaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Shiny – promienna róża i delikatne fiołki w oryginalnym ujęciu na bazie drewna oud.

Skład

Złożenie
róża, paczuli, drzewo sandałowe, liście fiołka, agar, nagarmotha
Grupy zapachów
kwiatowe, szyprowe

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.