MontaleAoud Ever woda perfumowana unisex

2×
Montale Aoud Ever woda perfumowana unisex
Montale Aoud Ever woda perfumowana unisex
100 ml
495,00

495,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT1465 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 25.10.2021
Nasze sklepy
sobota 23.10.2021

Opis Montale Aoud Ever
Skład

Montale Aoud Ever to drzewny, upajający zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźnymi akordami unikalnego drewna oud i cytrusów. Należy do pierwszej francuskiej generacji perfum, którą wyróżnia rzadkie drzewo oud, surowiec o woni żywicy. Generacji, którą przedstawiła światu marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także wodzie perfumowanej Aoud Ever jej podziwiany i nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.
Główny komponent perfum Aoud Ever, czyli drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski składnik bywa również określany mianem „płynnego złota“ lub „drzewa bogów“.

Woda perfumowana Aoud Ever oferuje idealną harmonię szlachetnego drewna oud z intensywnymi, świeżymi, aromatycznymi i korzennymi nutami. Drewno agarowe w nucie głowy uzupełnia bergamotka, cytryna i mandarynka. Serce kompozycji zapachowej Montale Aoud Ever kusi mieszanką wyciągu z wetiweru, jasnego drzewa sandałowego, paczuli i pieprzu. W bazie rozwijają się, przydając perfumom głębi, długotrwałe akordy zmysłowej skóry i rozgrzewającej ambry (ambergris), uzupełnione fasolą tonka.
Aoud Ever to fascynujący koktajl świeżości oraz aromatycznych tonów drzewnych i żywicznych. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, które oferują to, co najlepsze w drewnie oud, w mistrzowsko wyważonej i klasycznie świeżej mieszance drzewno-cytrusowo-skórzanej. 

Podobnie, jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Auod Ever skomponowano z naturalnych materiałów o najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Kompleksowy i głęboki aromat powoduje, że Aoud Damascus nadają się do użycia na co dzień, przez cały rok i o dowolnej porze dnia i nocy. Zdobędzie uznanie kobiet i mężczyzn, kochających świeże zapachy i nowatorską interpretację drewna oud. Aoud Ever powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć magię historii Orientu.

Oprócz mistrzowsko dobranych esencji zapachowych, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Ever podkreśloną pięknym, promiennym kolorem lawendy dodatkowo wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Ever – wspaniała harmonia drewna oud w świeżej, korzennej mieszance.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka, agar, mandarynka, cytryna
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
paczuli, drzewo sandałowe, pieprz, wetiweria
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
fasola tonka, ambra, skóra
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Aoud Ever2