Montale Aoud Damascus

woda perfumowana unisex 100 ml

Montale Aoud Damascus woda perfumowana unisex 100 ml
Darmowa dostawa
100 ml
339,00

Kod: MNT1488 | 2 w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
wtorek 21.05.2019
Nasze sklepy
wtorek 21.05.2019
Montale Aoud Damascus
100 ml | 339,00

Opis perfum Montale Aoud Damascus

Montale Aoud Damascus to orientalny zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźnymi akordami drewna oud i róży. Należy do pierwszej francuskiej generacji perfum, której znakiem charakterystycznym jest rzadkie drzewo oud, surowiec o aromacie żywicy. Generacji, którą przedstawiła światu marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także wodzie perfumowanej Aoud Damascus jej podziwiany i nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Perfumy Aoud Damascus to połączenie wyrafinowanego arabskiego drewna oud z lekko kwaskowatą, piękną damasceńską różą. Kompozycja ta zawdzięcza swą oryginalność specjalnemu kadzidłu i genialnemu balsamowi gurjun. Jeden z dwóch podstawowych składników zapachu Aoud Damascus, drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski komponent, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, tworzy w kompozycji Montale Aoud Damascus udany duet z damasceńską różą.

Aoud Damascus to prosty, a jednocześnie kompleksowy zapach. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, które w mistrzowski sposób łączą to, co najlepsze w drewnie oud, z wyraźnym, słodkawym i pełnym aromatem róży z Damaszku. Dwóm głównym składnikom wody perfumowanej Aoud Damascus towarzyszy kadzidło, balsam gurjun i krokosz barwierski.

Podobnie jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, również perfumy Auod Damascus stworzono z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Dzięki ich upojnej, oryginalnej i pełnej woni, Aoud Damascus nadają się do użycia na co dzień, przez cały rok i o dowolnej porze dnia i nocy. W czasie chłodniejszych miesięcy nie bez znaczenia będzie ich rozgrzewający charakter. Zdobędzie uznanie kobiet i mężczyzn, kochających nowatorskie podejście do połączenia aromatu drewna oud i róży. Aoud Damascus powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć na sobie magię historii Orientu.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Damascus podkreśloną matowym, metalicznym kolorem złota, a wyjątkowości flakonom dodaje również dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.
Montale Aoud Damascus – upojna oda do damasceńskiej róży.

Skład

Złożenie
agar, balsam gurjan, kadzidło, krokosz barwierski, róża
Grupy zapachów
kwiatowe, orientalne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Aoud Damascus

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!