MontaleAoud Damascus woda perfumowana unisex

Montale Aoud Damascus woda perfumowana unisex
Montale Aoud Damascus woda perfumowana unisex
100 ml
382,00

382,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT1488 | 1 w magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku Discovery Box z mini perfumami gratis przy zamówieniu zakupach powyżej 180 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
wtorek 19.10.2021
Nasze sklepy
wtorek 19.10.2021

Opis Montale Aoud Damascus
Skład

Montale Aoud Damascus to orientalny zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźnymi akordami drewna oud i róży. Należy do pierwszej francuskiej generacji perfum, której znakiem charakterystycznym jest rzadkie drzewo oud, surowiec o aromacie żywicy. Generacji, którą przedstawiła światu marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także wodzie perfumowanej Aoud Damascus jej podziwiany i nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Perfumy Aoud Damascus to połączenie wyrafinowanego arabskiego drewna oud z lekko kwaskowatą, piękną damasceńską różą. Kompozycja ta zawdzięcza swą oryginalność specjalnemu kadzidłu i genialnemu balsamowi gurjun. Jeden z dwóch podstawowych składników zapachu Aoud Damascus, drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski komponent, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, tworzy w kompozycji Montale Aoud Damascus udany duet z damasceńską różą.

Aoud Damascus to prosty, a jednocześnie kompleksowy zapach. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, które w mistrzowski sposób łączą to, co najlepsze w drewnie oud, z wyraźnym, słodkawym i pełnym aromatem róży z Damaszku. Dwóm głównym składnikom wody perfumowanej Aoud Damascus towarzyszy kadzidło, balsam gurjun i krokosz barwierski.

Podobnie jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, również perfumy Auod Damascus stworzono z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Dzięki ich upojnej, oryginalnej i pełnej woni, Aoud Damascus nadają się do użycia na co dzień, przez cały rok i o dowolnej porze dnia i nocy. W czasie chłodniejszych miesięcy nie bez znaczenia będzie ich rozgrzewający charakter. Zdobędzie uznanie kobiet i mężczyzn, kochających nowatorskie podejście do połączenia aromatu drewna oud i róży. Aoud Damascus powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć na sobie magię historii Orientu.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Damascus podkreśloną matowym, metalicznym kolorem złota, a wyjątkowości flakonom dodaje również dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.
Montale Aoud Damascus – upojna oda do damasceńskiej róży.

Skład

Złożenie
krokosz barwierski, agar, balsam gurjan, kadzidło, róża
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Aoud Damascus