Montale Aoud Ambre woda perfumowana unisex

Montale Aoud Ambre woda perfumowana unisex
Montale Aoud Ambre woda perfumowana unisex
Darmowa dostawa
100 ml
532,00

532,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT1486 | 5 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 20.04.2021
Nasze sklepy
wtorek 20.04.2021

Opis Montale Aoud Ambre
Skład

Montale Aoud Ambre to orientalny, wyrafinowany i bardzo zmysłowy zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźnymi akordami drewna oud. Należy do pierwszej francuskiej serii perfum, poświęconej temu rzadkiemu drewnu, pachnącemu żywicą. Serii, którą przedstawiła światu marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie, jak wszystkim swoim zapachom, także i wodzie perfumowanej Aoud Ambre, ich podziwiany i nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Wybrzmiewa w niej aromatyczna melodia drewna oud, znanego pod wieloma nazwami. Drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski składnik, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, w kompozycji Montale Aoud Ambre dopełniają oryginalne akordy żywiczne i kwiatowe.

Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale, założyciel marki i twórca wszystkich zapachów, stworzył perfumy, które w mistrzowski sposób łączą woń drewna oud z tonami niezwykłej wschodniej ambry, wspaniałego i witalnego labdanum oraz zmysłowej róży. Kompozycję Aoud Ambre otwiera prastary zapach drewna oud, otwierając drogę pozostałym tonom, które razem tworzą aromat, odznaczający się zmysłowością par excellence.

Podobnie, jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Auod Ambre stworzono z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Aoud Ambre to rozgrzewający zapach, polecany szczególnie na chłodniejsze miesiące, zarówno na dzień, jak i wieczór. Zdobędzie uznanie kobiet i mężczyzn, kochających bardzo zmysłowe perfumy i nowatorskie podejście do kompozycji drewna oud z żywicznymi nutami. Aoud Ambre powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć na sobie magię historii Orientu.

Oprócz mistrzowsko zestawionych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Ambre podkreśloną matowym, metalicznym kolorem złota, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Ambre – orientalna oda do zmysłowości.

Skład

Złożenie
labdanum, bursztyn, agar, róża
Grupy zapachów
orientalne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Aoud Ambre