MontaleAoud Amber Rose woda perfumowana unisex

4×
Montale Aoud Amber Rose woda perfumowana unisex
Montale Aoud Amber Rose woda perfumowana unisex
100 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: MNT1485

Montale Aoud Amber Rose to orientalna, kwiatowo-drzewna woń unisex z wyraźnymi akordami szlachetnego drewna oud i królewskiej róży. Należy do pierwszej francuskiej generacji perfum, której wyróżnikiem jest rzadkie drzewo oud, surowiec o aromacie żywicy. To seria zapachów marki Montale, która znana jest przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie, jak wszystkim zapachom sygnowanych przez Montale, także wodzie perfumowanej Aoud Amber Rose jej nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Woda perfumowana Aoud Amber Rose odznacza się bardzo swobodnym, a jednocześnie luksusowym charakterem. Wybrzmiewa w niej aromatyczna melodia drewna oud, znanego pod wieloma nazwami. Drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski składnik, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, w kompozycji Montale Aoud Amber Rose dopełniają inne oryginalne akordy zapachowe - przede wszystkim róża.

Pierre Montale, założyciel marki i twórca wszystkich zapachów, komponuje perfumy, jakby posługiwał się jakąś tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej. Montale Aoud Amber Rose tworzy nowatorska interpretacja popularnego połączenia drewna oud i aromatu różanego. Te dwa dominujące tony dopełniają drewno gwajakowe, szafran, grejpfrut, cedr i białe piżmo, które nadają wodzie perfumowanej Aoud Amber Rose wyjątkową dynamikę. Zapach otwiera się jako wyrafinowana róża z lekkim, dymno-korzennym odcieniem, aby następnie nabra欬 kwiatowo-drzewnego charakteru z pikantnym aromatem piżma.  Z biegiem czasu perfumy na skórze stają się bardziej drzewne, odkryjemy w nich również nutę zwierzęcej charyzmy.

Podobnie, jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, perfumy Auod Amber Rose stworzono z naturalnych składników najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących długotrwałość zapachu. Dzięki połączeniu swojej trwałości, kompleksowości i wyrazistości Aoud Amber Rose nadaje się na dzień i na wieczór, w szczególności wiosną. Zdobędzie uznanie kobiet i mężczyzn, doceniających nowatorskie połączenie drewna oud i róży. Aoud Amber Rose powinien wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć na sobie magię historii Orientu.

Oprócz genialnie dobranych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają niebanalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Amber Rose podkreśloną metalicznym, jaskraworóżowym kolorem. Wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Amber Rose – orientalna oda do związku drewna oud i róży.

Skład

Złożenie
szafran, grejpfrut, róża, drzewo gwajakowe, agar, cedr, białe piżmo
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.