Skip to main content

Milkhouse Candle Co.Creamery Welcome Home świeczka zapachowa Milkbottle

Milkhouse Candle Co. Creamery Welcome Home świeczka zapachowa  Milkbottle
Milkhouse Candle Co. Creamery Welcome Home świeczka zapachowa  Milkbottle
226 g
77,00

W magazynie | 34,07 / 100 g, w tym VAT | Kod: MKH01977
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Świeca Milkhouse Candle Co. Welcome Home wypełni całe mieszkanie lub dom pięknym aromatem przypraw, świeżego ciasta, owoców i dymnych nut. Odpręż się i ciesz się chwilą spokoju i relaksu.

Świece w szkle Milkhouse Candle Co. wypełnią Twój dom pięknym zapachem, tworząc przyjemny nastrój na co dzień i od święta. Świeczki z wosku sojowego i pszczelego stanowią nie tylko gustowną dekorację, ale są też zdrowsze niż świece ze zwykłej parafiny.

Właściwości:

  • zapach świeżego ciasta, przypraw, owoców i dymu
  • wywołuje uczucie spokoju i bezpieczeństwa
  • w szklanym pojemniku milkbottle pali się i pachnie przez 35 godzin

Skład:

  • 100% naturalne woski (sojowy i pszczeli)
  • wyłącznie 100% naturalne olejki aromatyczne
  • 0% syntetycznych aromatów i barwników
  • 0% parafiny

Jak stosować:
Umieść świecę na powierzchni odpornej na działanie wysokich temperatur. Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Złożenie
nuta dymu, zapach pieczenia, słodkie nuty, nuty owocowe, nuty przypraw
Rodzaj zapachu do domu
korzenny
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
sojowy, miodowy
Materiał
szkło

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.