Milkhouse Candle Co. Creamery Welcome Home świeczka zapachowa Butter Jar

Milkhouse Candle Co. Creamery Welcome Home świeczka zapachowa  Butter Jar
Milkhouse Candle Co. Creamery Welcome Home świeczka zapachowa  Butter Jar
624 g

Kod: MKH01979 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Milkhouse Candle Co. Creamery Welcome Home
Skład

Świeca zapachowa Milkhouse Candle Co. Welcome Home ucieszy Cię delikatnym, wykwintnym zapachem przypraw, owoców i świeżego pieczywa, przywołując na myśl dom wszędzie tam, gdzie ją zapalisz.

Świece zapachowe w szkle Milkhouse Candle Co. wprawią Cię w dobry humor i stworzą w każdym wnętrzu magiczny nastrój. Świeczki składają się w 100% z naturalnego wosku, można je więc zapalić w dowolnym miejscu bez obaw o zdrowie.

Właściwości:

  • wykazuje działanie relaksujące i rozluźniające
  • tworzy we wnętrzu przytulną atmosferę hygge
  • w szklanym pojemniku butter jar pali się przez 60 lub 120 godzin

Skład:

  • zapach na bazie naturalnych olejków eterycznych
  • 100% wosk sojowy i pszczeli
  • nie zawiera syntetycznej parafiny

Jak stosować:
Umieść świecę na powierzchni odpornej na działanie wysokich temperatur. Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Rodzaj zapachu do domu
korzenny
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
sojowy, miodowy
Materiał
szkło

O marce Milkhouse Candle Co.

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.

Recenzje Milkhouse Candle Co. Creamery Welcome Home