Skip to main content

Milkhouse Candle Co.Creamery Victorian Christmas wosk zapachowy

1×
Milkhouse Candle Co. Creamery Victorian Christmas wosk zapachowy
Milkhouse Candle Co. Creamery Victorian Christmas wosk zapachowy
Nowość
155 g
52,50

1 w magazynie | 33,87 / 100 g, w tym VAT | Kod: MKH02623
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Wosk do lampy aromatycznej Milkhouse Candle Co. Creamery Victorian Christmas wytworzy we wnętrzu maksymalny efekt zapachowy. Dzięki możliwości szybkiej i łatwej wymiany na inny wosk zawsze możesz wybrać dokładnie taki zapach, na jaki akurat masz nastrój.

Właściwości:

  • owocowy zapach
  • korzenny aromat
  • drzewny zapach

Skład:

  • 100% wosk sojowy
  • 100% naturalnych składników
  • nie zawiera parafiny

Sposób użycia:
Nigdy nie pozostawiaj rozpuszczającego się wosku bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Nie pozostawiaj produktu w zasięgu dzieci lub zwierząt domowych.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi.
Cały tekst

Skład

Złożenie
przyprawy, sosna, nuty owocowe
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, owocowy, korzenny
Rodzaj wosku
sojowy
Zastosowanie wosku
do lampy aromatycznej

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.