Milkhouse Candle Co. Creamery Tiki Beach Flower dyfuzor zapachowy z napełnieniem

Milkhouse Candle Co. Creamery Tiki Beach Flower dyfuzor zapachowy z napełnieniem
Milkhouse Candle Co. Creamery Tiki Beach Flower dyfuzor zapachowy z napełnieniem
200 ml

Kod: MKH02297 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod home20 i zyskaj 20% zniżki na zapachy do domu.

Opis Milkhouse Candle Co. Creamery Tiki Beach Flower
Skład

Dyfuzor zapachowy Milkhouse Candle Co. Creamery Tiki Beach Flower stanowi przyjemny sposób rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu.

Właściwości:

  • kwiatowy zapach
  • owocowy zapach

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz też zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Może powodować reakcję alergiczną. Nie połykać. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami.

Łatwopalny.

Cały tekst

Skład

Złożenie
owoce tropikalne, czerwone owoce, melon, ananas, carambola, nuty morskie, kwiaty
Rodzaj zapachu do domu
kwiatowy
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

O marce Milkhouse Candle Co.

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.

Recenzje Milkhouse Candle Co. Creamery Tiki Beach Flower