Skip to main content

Milkhouse Candle Co.Creamery Sweet Tobacco Leaves świeczka zapachowa Milkbottle

1×
Milkhouse Candle Co. Creamery Sweet Tobacco Leaves świeczka zapachowa  Milkbottle
Milkhouse Candle Co. Creamery Sweet Tobacco Leaves świeczka zapachowa  Milkbottle
227 g
77,00

W magazynie | 33,92 / 100 g, w tym VAT | Kod: MKH01890
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 1.02.2022

Świeca zapachowa Milkhouse Candle Co. Sweet Tobacco Leaves dzięki ciepłym aromatom słodkawego tytoniu, ambry, brandy i brzoskwiń zapewnia poczucie komfortu i dobre samopoczucie. Odpoczywaj w przyjemnym otoczeniu tego słodko-drzewnego zapachu.

Świece sojowe Milkhouse Candle Co. to idealny dodatek do każdego wnętrza. Z ich pomocą wyczarujesz niezwykły zapach w całym domu, dodając szczyptę magii do codziennej rutyny. Ekologiczne świeczki składają się wyłącznie ze 100% naturalnego wosku, dzięki czemu są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia i środowiska.

Właściwości:

  • nadaje domowi wrażenie ciepła i przytulności
  • po wypaleniu pojemnik można wykorzystać do dekoracji
  • w szklanym pojemniku milkbottle pali się nawet do 50 godzin

Skład:

  • 100% wosk pszczeli z domieszką sojowego
  • 0% syntetycznej parafiny
  • 0% sztucznych barwników i esencji

Jak stosować:
Umieść świecę na powierzchni odpornej na działanie wysokich temperatur. Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Złożenie
bursztyn, brandy, brzoskwinia, tytoń
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, słodki
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
sojowy, miodowy
Materiał
szkło

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.