Milkhouse Candle Co.Creamery Sea Salt & Magnolia świeczka zapachowa Milkbottle

Milkhouse Candle Co. Creamery Sea Salt & Magnolia świeczka zapachowa  Milkbottle
Milkhouse Candle Co. Creamery Sea Salt & Magnolia świeczka zapachowa  Milkbottle
227 g

Kod: MKH01886 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Zamów minimum dwie świece, a zyskasz na nie 15% zniżki z kodem candle. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Opis Milkhouse Candle Co. Creamery Sea Salt & Magnolia
Skład

Świeca zapachowa Milkhouse Candle Co. Sea Salt & Magnolia przeniesie Cię na wybrzeże pachnące solą i delikatnymi kwiatami magnolii.

Naturalne świece Milkhouse Candle Co. wypełnią Twój dom pięknym zapachem i wyczarują w nim przyjemny i przytulny nastrój. Świece wykonane z pszczelego i sojowego wosku są w 100% naturalne, dzięki czemu są nie tylko piękne, ale i zdrowe.

Właściwości:

  • wypełni dom zapachem świeżości i czystości
  • wspaniały prezent zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety
  • w szklanym pojemniku milkbottle pali się nawet do 50 godzin

Skład:

  • 100% naturalne woski i olejki eteryczne
  • 0% syntetycznych aromatów i barwników
  • 0% parafiny

Jak stosować:
Umieść świecę na powierzchni odpornej na działanie wysokich temperatur. Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Złożenie
sól morska, magnolia, irys, limonka
Rodzaj zapachu do domu
kwiatowy, świeży
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
sojowy, miodowy
Materiał
szkło

O marce Milkhouse Candle Co.

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.

Recenzje Milkhouse Candle Co. Creamery Sea Salt & Magnolia